Verification: ad81d75d8ef4b873
top of page
Zoeken

Verwelkom Arianne bij Stichting MaSe

Bijgewerkt op: 15 sep. 2023

Namens Stichting MaSe verwelkomen wij Arianne Pongers die ons team komt versterken als secretaris van het bestuur. Arianne brengt een schat aan professionele ervaring en expertise in pedagogiek mee. Wij geloven dat haar ervaring, vaardigheden en creativiteit een bijdrage kan leveren aan het leven van de kinderen in Oeganda die wij met Stichting MaSe sponsoren.

Verwelkom Arianne bij Stichting MaSe

Arianne heeft tijdens een reis door Oeganda zelf ervaren hoe het leven van de kinderen eruit ziet. De kinderen hebben haar hart gestolen en zij wil zich dan ook met volle 100% inzetten voor Stichting MaSe. We zijn erg blij dat je deel uitmaakt van ons team!


We willen onze vertrekkende secretaris Sunny Dorlas bedanken voor haar inzet van de afgelopen twee jaar. Haar bijdrage is zeer prijzenswaardig. Wij wensen haar veel succes in haar nieuwe carrière.

228 weergaven0 opmerkingen

Comments


bottom of page